Dňa 24.5.2014 sa konala v Pribyline Klubová výstava, rozhodoval p. Javorčík Vladimír, SK.
kat.číslo | trieda | meno psa | hodnotenie | majiteľ | body |
psy | |||||
01 | dorast | Garbo Tatranská perla | VN1 | J.Ehrenbergerová | |
02 | dorast | Tadeáš Janin ranč | VN2 | A.Valterová | |
03 | mladých | Jumbo Esov Spod Babej hory | V2 | P.Krupa | |
04 | mladých | Miky Bílé králoství | V3 | J.Brydl | |
05 | mladých | Oli Janin ranč | V1, CAJC, klubový víťaz mladých | J.Pirhala | |
06 | stredná | Flafy Bekin dvor | nenastúpil | Z.Šparcová | |
07 | stredná | Gajoš Esov Spod Babej hory | V1, CAC | P.Krupa | |
08 | stredná | Hasan Spod Babej hory | VD2 | P.Krupa | |
09 | otvorená | Artush ze Smrčkova dvora | V | I.Kitta | |
10 | otvorená | Arty Bratroňské štěstí | V | M.Moulis | |
11 | otvorená | Bert od Čertova kopýtka | V | P.Sameš | |
12 | otvorená | Boy Bastien z Ovčích pastvin | V | Z.Tothová | |
13 | otvorená | Cairry z Ovčích pastvin | V2, res CAC | Z.Tothová | |
14 | otvorená | Dasty Carin dom | V | R.Ivanová | |
15 | otvorená | Elf Tatranská perla | V1, CAC | J.Grebáč | |
16 | otvorená | Epaul Janin ranč | nenastúpil | L.Nawratová | |
17 | otvorená | Erno z Cibíka | V3 | R.Gonda | |
18 | otvorená | Ingro Černý korálek | VD | P.Krupa | |
19 | otvorená | Sax Janin ranč | V4 | M.Leščinský | |
20 | pracovná | Brian od Čertova kopýtka | V1, CAC | K.Brtníková | |
21 | šampiónov | Cedrik Jarolavov dvor | nenastúpil | J.Schuchmann | |
22 | šampiónov | Gordon Janin ranč | nenastúpil | I.Bibza | |
23 | šampiónov | Hassan Bílé království | V2, res CAC | M.Dobešová | |
24 | šampiónov | Uran Janin ranč | V1, CAC, klubový víťaz | Z.Malcevová | |
25 | čestná | Bak Carin dom | V1 | I.Bibza | |
26 | čestná | Baron Jaroslavov dvor | nenastúpil | J.Goliášová | |
27 | veteránov | Albert Ronova zahrada | V1 | J.Berta | |
28 | veteránov | Vax Janin ranč | V2 | N.Sovová | |
feny | |||||
29 | dorast | Uršula Janin ranč | VN1 | M.Janotíková | |
30 | mladých | Alexa Lučanský svět | V1, CAJC, klubová víťazka mladých | Ž.Tancošová | |
31 | mladých | Bella Bratroňské štěstí | nenastúpila | Z.Valenta | |
32 | mladých | Jessy Esova Spod Babej hory | nenastúpila | P.Krupa | |
33 | mladých | Jola Esova Spod Babej hory | V2 | P.Krupa | |
34 | mladých | Kora Esova Spod Babej hory | V3 | P.Krupa | |
35 | mladých | Madonna Janin ranč | VD | P.Pipiška | |
36 | mladých | Maxa Janin ranč | V4 | N.Laktič | |
37 | stredná | Daya Katčina zahrada | V2, res CAC | K.Rychetská | |
38 | stredná | Dixi Jaroslavov dvor | nenastúpila | Z.Zmoková | |
39 | stredná | Dora Jaroslavov dvor | V | J.Fábry | |
40 | stredná | Elizabeth Onyx Márk | V | V.Fajdek | |
41 | stredná | Fairy Tatranská perla | nenastúpila | M.Makovcová | |
42 | stredná | Fiona Esova Spod Babej hory | nanastúpila | P.Krupa | |
43 | stredná | Gala Esova Spod Babej hory | V3 | P.Krupa | |
44 | stredná | Gama Spod Babej hory | V | P.Krupa | |
45 | stredná | Julka Janin ranč | V1, CAC | M.Masár | |
46 | stredná | Mia Janin ranč | V4 | N.Sovová | |
47 | otvorená | Adita Bratroňské štéstí | V1, CAC | R.Rendlová | |
48 | otvorená | Barbucha od Čertova kopýtka | nenastúpila | K.Rychetská | |
49 | otvorená | Bella z Mikuláša | V | Krassová, Žarnovičan | |
50 | otvorená | Bessy z Mikuláša | V3 | Krassová, Žarnovičan | |
51 | otvorená | Besy z Pozdišovskej doliny | V | P.Hlavnička | |
52 | otvorená | Bona z Pozdišovskej doliny | V2, res CAC | A.Čižmár | |
53 | otvorená | Catty Katčina zahrada | nenastúpila | P.Sameš | |
54 | otvorená | Cibela Jaroslavov dvor | V4 | J.Berta | |
55 | otvorená | Cila Carin dom | nenastúpila | Ľ.Tejbus | |
56 | otvorená | Cora z Cibíka | V | J.Zmok | |
57 | otvorená | Daida Carin dom | nenastúpila | Z.Buzáková | |
58 | otvorená | Debbie Onyx Márk | V | V.Fajdek | |
59 | otvorená | Fridda Janin ranč | nenastúpila | J.Goliášová | |
60 | otvorená | Johana Mapa | V | O.Kozaková | |
61 | otvorená | Nela Černý korálek | V | A.Valterová | |
62 | otvorená | Saška Biely lev | VD | I.Švec | |
63 | pracovná | Chelsey Bílé království | V1, CAC | M.Dobešová | |
64 | pracovná | Ulrika Černýkorálek | V2, res CAC | K.Rychetská | |
65 | šampiónov | Bakko Tatranská perla | nenastúpila | man.Sobolíkovi | |
66 | šampiónov | Denisa Janin ranč | V2, res CAC | Krassová, Žarnovičan | |
67 | šampiónov | Erin Tatranská perla | V1, CAC, klubová víťazka, BOB | R.Rendlová | |
68 | šampiónov | Kessy Bílé království | V3 | M.Dobešová | |
69 | čestná | Julka Mapa | V1 | M.Patarák | |
70 | čestná | Ulma Janin ranč | V3 | M.Masár | |
71 | čestná | Zuza z Pozdišovskej doliny | V2 | M.Patarák | |
72 | veteránov | Gabra Janin ranč | V1 | K.Brtníková | |
73 | veteránov | Chalka Irova Janin ranč | V2 | R.Kejvalová | |
57/72 |
Súžaže
Dieťa a pes
dieťa | pes | hodn |
Tomáš Boháč | Chelsey Bílé království | |
Sára Brtníková | Gabra Janin ranč | |
Sofia Krasová | Bella z Mikuláša | |
Krassovi Adelka a Radko | Denisa Janin ranč | |
Amália Pataráková | Julka Mapa | |
Radka Pipišková | Madonna Janin ranč | |
Emka Šparcová | Flafy Bekin dvor |
Páry
pes | fena | majiteľ | hodnotenie |
Brian od Čertova kopýtka | Gabra Janin ranč | Brtníková Kateřina | |
Hassan Bílé království | Chelsey Bílé království | Dobešová Mirka | |
Gajoš Esov Spod Babej hory | Gala Esova spod Babej hory | Ing Krupa Pavol | |
Bert od Čertova kopýtka | Catty Katčina zahrada | Sameš Petr |
Chovateľske stanice
názov CHS | majiteľ | hodnotenie |
Bílé království | Miroslava Dobešová | 5 |
Spod Babej hory | Ing.Krupa Pavol | 4 |
Janin ranč | Jana Goliášová | 2 |
Tatranská perla | Navrátilík Petr | 3 |
z Pozdišovskej doliny | Anton Čižmár | 1 |