Vítame Vás na stránkach

Klubu chovateľov slovenských čuvačov

                                         pribylina 5 2023

18.5.2023 Milí vystavovateľia. Začiatok výstav je 20.5.2022  o 9:30 hod, príjem psov od 8:30 hod. Začíname ako obvykle súťažou dieta a čuvač ! Parkovisko nespravuje muzeum, platba 3€  len v hotovosti !. Vstup do muzea je pre každého psovoda 0 €, rodinní príslušníci včetne detí od 7 rokov 3 €, žiadne iné zľavy sa neuplatňujú ! Pri vstupe bude veterinárna kontrola psov. Na sobotu  je prihlásených 86 a na nedeľu 73 čuvačov. Štatistiku prihlásených psov nájdete na http://www.onlinedogshows.sk/ . V sobotu posudzuje  Bc. Zuzana Mikolková, Sk a bonituje Ing. Jaroslav Matyáš, v nedeľu posudzuje Ing. Jaroslav Matyáš. Veľmi sa tešíme. 

7.4.2023  Tí vystavovatelia, ktorí psa prihlásili na výstavu v Pribyline a uhradili poplatok na účet k 31.3. majú v systéme platbu zaúčtovanú. Prosíme ostatných, aby nezabudli napísať pri úhrade VS, v prípade, že spolu s výstavným poplatkom uhradíte aj bonitáciu nezabudnite do poznámky pre prijímateľa napísať výstava, bonitácia a meno (majiteľa psa) zjednoduší nám to administratívu. Tí ktorí ste zabudli prihlásiť súťaže - napíšte! Do súťaže pár a skupina je možné sa prihlásiť aj v deň výstavy, ale nebude tento záznam v katalógu čo je škoda. Do súťaže dieťa a pes potrebujeme vedieť počet detí, aby sme im vedeli prichystať pozornosť, ktorá našich budúcich kynológov podporuje v ich záujme a je škoda, aby niektoré dieťa nebolo ocenené. Venujte pozornosť aj zmene pri platbách člen klubu a nečlen klubu. Ak máte otázky kontaktujte Zdenka Slobodová  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

23.2.2023  Vážení majitelia čuvačov ! S radosťou oznamujeme termín klubovej a špeciálnej výstavy čuvačov na rok 2023. 20.5.2023 LIV. Memoriál Prof. Antonína Hrůzu klubová výstava a bonitácia, rozhodkyňa bude Bc. Zuzana Mikolková, Sk  a  21.5.2023 XXIX. Európska špeciálna výstava slovenských čuvačov, rozhodca bude Ing. Jaroslav Matyáš . Bonitácia bude len v sobotu, bonitovať bude celý deň súbežne s výstavou Ing. Jaroslav Matyáš. Prihlášku na bonitácui nájdete tu .  Vystavovatelia, ktorí potrebujú ubytovanie si môžu zajednať ubytovanie v okolí Pribyliny, napríklad Autocamping Vavrišovo.  Dúfajme, že sa už nič nepokazí a všetko prebehne podľa plánu. Prihlasovanie je spustené na www.onlinedogshows.sk. Propozície Eur. špeciálna výstava a propozície Memoriál Prof. Antonína Hrůzu .  Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu účasť. 

22.2.2023  aktualizované podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampion krásy mladých , Slovenský šampion krásy a Slovenský grandšampion. Altualizovaná zápisnica z členskej schôdze a aktualizované klubové poplatky schválené členskou schôdzou 4.6.2022. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archív 2020 - 2021-2022 

Archív 2019

Archív noviniek 2012 - 2018